English
تاریخ بروزرسانی : ۶ مرداد ۱۳۹۳
 
سه شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳

اخبار

نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع آب در کرج برگزار می شود
سومین نمایشگاه نقاشی و کاریکاتور کودکان و نوجوانان با موضوع «صرفه جویی در مصرف آب» در کرج برگزار می شود. براساس گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران به منظور گسترش مفاهیم و اصول صحیح مصرف آب و جلب مشارکت قشر کودک و نوجوان در امر حفظ منابع محدود موجود و صرفه جویی در مصرف آب به ویژه مصارف خانگی، رشد خلاقیت و استعدادهای کودکان و آشنایی و تفکر بیشتر آنها در زمینه شیوه های مختلف مصرف درست آب، سومین نمایشگاه نقاشی و کاریکاتور اوایل اردیبهشت 86 در کرج برگزار می شود.

سومین نمایشگاه نقاشی و کاریکاتور کودکان و نوجوانان با موضوع «صرفه جویی در مصرف آب» در کرج برگزار می شود.

براساس گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران به منظور گسترش مفاهیم و اصول صحیح مصرف آب و جلب مشارکت قشر کودک و نوجوان در امر حفظ منابع محدود موجود و صرفه جویی در مصرف آب به ویژه مصارف خانگی، رشد خلاقیت و استعدادهای کودکان و آشنایی و تفکر بیشتر آنها در زمینه شیوه های مختلف مصرف درست آب، سومین نمایشگاه نقاشی و کاریکاتور اوایل اردیبهشت 86 در کرج برگزار می شود. این گزارش می افزاید دو موضوع کلی «راه های صرفه جویی در مصرف آب» و «راه های هدر رفتن آب در منازل و محیط زندگی» موضوع اصلی مسابقه نقاشی و کاریکاتور است که دانش آموزان در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان می توانند با توجه به این دو موضوع آثار خود را با استفاده از هر نوع تکنیک و سبک (در قطع A3 و A4) به روابط عمومی این شرکت ارسال نمایند.

گزارش روابط عمومی آبفا در غرب استان تهران حاکیست، مهلت ارسال آثار حداکثر تا اول اسفندماه 85 بوده و به 18 نفر از کسانی که در داوری آثار رسیده بالاترین امتیاز را کسب نمایند، جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۴:۰۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500